Prosinec 2007

Ptačí zdravice

28. prosince 2007 v 9:56 | Nabarvené ptáče |  PÍŠE PTÁ CHE
Přeju přeju vám za všechna ptáčata v novém roce jen to dobré. Ať je pro vás ten osmičkový rok pěkně ležatý = ať přinese ležatou osmičku úsměvů, ležatou osmičku radostí, ležatou osmičku příjemného mražení v zádech, ležatou osmičku okamžiků, kdy chcete létat, prorážet vzduch a volat a křičet a rozdávat energii, ať v tom osmičkovém roce strávíte co nejvíc času někde v přírodě uprostřed nějaké hry nebo dobrodružství, ať ten nový rok přinese fůru událostí, o kterých budete chtít napsat nebo si je vyfotit…
A já slibuju, že sem budu v roce tom novém psát víc, než bylo v posledních měsících zvykem, dávám si to jako novoroční předsevzetí. Buďte ke mně ale prosím v prvních týdnech shovívaví, protože pozítří Ptáče odlétá a vrací se až 21. ledna pozdě večer a domů doprostřed malého okresního města dorazí ještě o den později…Pokud to jen bude možné a někde na cestě se naskytne nějaká zajímavá příležitost v podobě internetové stanice, pokusím se sem podat jasnou zprávu z druhého konce světa průběžně.
Díky časovém posunu oslavím Nový rok o šest hodin později než ti, co zůstanou věrní místnímu pásmu…A tak na vás budu vzpomínat s posunem a skoro na všechny i s posunkem…:-)
Končí se sedmičkový rok, který mi přinesl fůru změn - přestěhoval jsem se, letitého Pížu jsem vyměnil za nové auto - Fanynku, pořídil jsem si nové kolo i foťák a narostlo mi sebevědomí :-)) Taky jsem zažil spoustu hezkého - od libereckých slunečnicových setkání přes Blue Moldau až po to celé tak zvláštně milé léto...Mně se ten letošek prostě docela líbil.
Ať je váš nový rok ještě lepší!
Salud!

Hekticky

4. prosince 2007 v 19:48 | Nabarvené ptáče |  PÍŠE PTÁ CHE
Chtěl bych moc v pár větách postihnout všechno z posledních hektických dní, ale na něco určitě zapomenu.