Jedna volba během voleb byla špatná

5. června 2006 v 0:32 | Nabarvené ptáče |  PÍŠE PTÁ CHE
Jako zlá sudička teď proklínám sám sebe, že jsem nevyrazil na 3. muzejní noc do našeho Vlastivědného muzea a galerie. Podle fotek, co jsem viděl na I-novinách, to rozhodně stálo za to. Ajajaj, to jsem zase něco prošvih.
O akci jsem věděl, ale po celodenním sekání matčiny zahrady a tradičně náročném transportu velké sekačky malým autem jsem už opravdu nenašel uvnitř sebe sílu. I když kombinace "zahradní den" a "muzejní noc" by nemusela být špatným koktejlem.
Sekání zahrady ale ve svém důsledku znamenalo i absolutní informační embargo - a to prosím v době, kdy vrcholily volby do poslanecké sněmovny, kdy se objevovaly první odhady, průběžné a nakonec i definitivní výsledky a kdy hráli naši fotbalisté poslední přípravný zápas před odjezdem na mistrovství světa v Německu. O tom všem jsem neměl žádné zprávy. Máti si sice vozí na zahradu rádio, ale při hluku z naší sekačky bych ho asi neslyšel, i kdyby mi ho pouštěli přes dvacet amplionů.
A tak důsledkem mojí informační neposkvrněnosti bylo to, že jsem po návratu raději zůstal doma a jal se hltat volebně-fotbalové informace. Byla to ale špatná volba, raději jsem měl vyrazit do toho muzea.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama