Jak nezapomínat sny?

9. června 2006 v 11:45 | Nabarvené ptáče |  PÍŠE PTÁ CHE
Už tolikrát se mi zdál nějaký zvláštní sen a už tolikrát jsem ho zapomněl. Najednou prostě zmizel jako v mlze a ať jsem se snažil sebevíc, nemohl jsem si za nic na světě vzpomenout, jaký a o čem vlastně byl. Jako bych přitom vzpomínání viděl jen siluety, kterým jsem nedokázal přiřadit konkrétní tvář. Často jsem cítil, že v příběhu ve snu byl někdo, koho znám, ale když jsem pak na sen vzpomínal, najednou jsem vůbec netušil, který z mých známých to mohl být. A vůbec nejhorší je vybavování si děje snu, to mi nejde vlastně vůbec.
Dneska ke mně přišel zase hodně zvláštní sen. Byl tak zvláštní, že jsem se po něm probudil a rozhodl, že si ho okmažitě zapamatuju. Pořád jsem si ho obemílal v hlavě, jen abych si pamatoval, čem byl. Pak jsem toho nechal, vyřešil jsem pár věcí, autem jsem se přemístil o 60 km na východ, a když jsem si ten sen chtěl cestou do práce připomenout, najednou zase nebyl. Najednou jsem si zase vybavoval jen mlhu. Po úporném snažení z mý hlavy vypadlo jen pár hesel, o kterých ale vůbec nevím, jestli v tom snu hrála opravdu nějakou roli. Ta hesla jsou: metro v zahraničí, injekční stříkačka, kníratý pán, někdo koho znám a vzkaz.
Pořád si připomínám, že příště si musím ten sen hned zapsat. Ale zapiště si ho, když ráno vstanete, máte zalepený oči, potřebujete se nutně odebrat na záchod, v puse máte kyselý deště a u dveří skuhrá pes, který už taky potřebuje vykonat svou potřebu.
Jak to děláte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama