Jak jsem jezdil na prkně v bazénu

19. června 2006 v 22:08 | Nabarvené ptáče |  PÍŠE PTÁ CHE
Dneska zase zvláštní sen. Účastnil jsem se soutěže na prknech, ale v bazénu! Který bazén to byl, nevím. Nepoznal jsem ho, určitě žádný z těch českolipských, byl to otevřený bazén. Soutěž se jezdila v týmech, můj tým byl na tom výborně. Stačil nám jenom jeden jiný prknař, ale ten stál za to. Byl nějak zvláštně obrovský, rozhodně větší než všichni ostatní a sršelo z něj nepřátelství. Věděl jsem o něm, že je zlý a že podvádí. Z těch, co tam byli se mnou, jsem nikoho konkrétně nepoznal, ale věděl jsem, že to jsou lidičky z Orionu. Když se mělo něco stát - něco, co souviselo s tím obřím zlým surfařem - tak jsem se probudil. Jako bych se něčeho lek a to mě probralo. Hledal jsem ve snářích, co to znamená. A tady jsou výsledky.

Bazén znamená podle jednoho snáře nové, výhodné známosti, které mi budou nápomocny k získání vysokého postupu. Podle dalšího snáře to ale předpovídá pláč. Surfování snáře neznají, prkno ale ano. Ležet na něm je prý smrt, vidět ho zase znamená dobré obchody. Naštěstí jsme v tom snu na těch prknech stáli. Podle jiného snáře ale stačí prkno vidět, a je to smrt. A vidět kamarády prý znamená, že se mám před nimi co chrániti. S tím korespondoval i další snář, který to vykládal jako nepříjemnost. No, zítra mě čeká dlouhá cesta, jen ať se prosím nic nestane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | Web | 20. června 2006 v 20:32 | Reagovat

Páni...o surfování se mi zdá pořád, nevím proč.:) Většinou v těch snech  jezdím strašlivě velké vlny, takové, které ti úplně zakryjí horizont, když ležíš na prkně a ohlédneš se...taková australská Kirra Point:)) Za normálních okolností bych se patrně utopila, ale kdo ví...:))

2 Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče | E-mail | Web | 20. června 2006 v 20:55 | Reagovat

Pane jo. Ne snad že bych po jednom juknutí do snářů na netu byl nějakým zasvěceným vykladačem snů, ale podle mě musíš mít bájo dobrodružný život! Prostě si to tak laicky odvozuju. A jak se cítíš, když se ráno po takovým snu probudíš? Máš z toho radost, že jsi zdolávala tak velký vlny, anebo jsi naopak třeba vyděšená, vystrašená? Mě se kdysi zdávalo, že padám ze skály do hluboký rokle, vždycky jsem potom ale ráno cítil takový vysvobozující pocit.  Byl jsem rád, že jsem byl chvíli "free as a bird", jako zpívají Beatles.  Jak vysvětlit takový sny? :-)

3 Ada Ada | 21. června 2006 v 9:58 | Reagovat

Víš, teď už je to spíš ta pekelná touha po dobrodružství - loutkoherecké angažmá mi žel znemožňuje dělat takové pitomosti, jako onehdá...a o divadelních prázdninách už na to zase nejsou peníze. Taková česká realita...:)

Ale když se probudím, je to náramný pocit. Překonání nějakého toho strachu, pomalé "odplavování "adrenalinu, kdy se tělo naprosto uvolní... Dokonce mě brnívá levé lýtko (to, které dostává víc zabrat):)) Dokonalá sugesce, co ti mám povídat.:) Ale ten pád ze skály ( a hlavně ta následná reakce po probuzení) zní zajímavě. Tak mě napadá, vyzkoušel jsi někdy bungee jumping? Mám nejasný  dojem , že by se ti to líbilo. Třeba je příčinou toho snu  podvědomý pocit, že bys měl zkusit něco, na co bys normálně ani nepomyslel...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama